LAMPO systém

LAMPO systém

28.04.2023

Predstavte si, že by ste mohli používať jedinú rukoväť na všetky bežné a špecifické čistenie. Systém rýchleho uchytenia a odopnutia. Lampo je prvý okamžitý fixačný a uvoľňovací systém bez kontaktu rúk s kontaminovanými povrchmi.

 

 LAMPO

 • Vďaka praktickej rukoväti Lampo je možné prachovky rýchlo pripevniť na teleskopickú rukoväť alebo tyč, aby ste dosiahli vyššie povrchy. Rovnako rýchlo sa dá prachovka uvoľniť a vrátiť sa k manuálnemu použitiu.
   
 • Podobne systém uchytenia Lampo umožňuje okamžité pripevnenie kefy k teleskopickej rukoväti alebo tyči pre ľahký prístup k vyšším povrchom a následné ľahké odvesenie.
   
 • Systém Lampo zaručuje maximálnu bezpečnosť: drží prachovky a kefy na pavučinu pevne pripevnené počas utierania prachu a odstraňovania pavučín , čím zabraňuje nebezpečnému náhodnému uvoľneniu, ktoré by mohlo zraniť obsluhu a poškodiť zariadenie.

 

 TELESKOPICKÁ TYČ 

 • Vďaka systému Lampo je čistenie rýchlejšie a pohodlnejšie a zároveň redukuje potrebné vybavenie: univerzálne pripojenie vám umožňuje používať  iba jednu rukoväť alebo tyč s celým radom prachoviek a sieťovej kefy .
 • Zdvojnásobí výber
 • Koncový kužeľ Jack Lampo s talianskym závitom je dostupný vo verziách pre
  KĽUČKY ø ≤ 23 mm a STĹPKY ø ≤ 21 mm

 

SYSTÉM RÝCHLEHO UCHYTENIA A ODOPNUTIE 
 
 1. ÚSPORA ČASU - rýchlo zachytí prachovky a štetce a rovnako rýchlo ich aj odopne
 2. NAJVYŠŠIE ZABEZPEČENIE - drží nástroj počas používania fixovaný a zabraňuje náhodnému uvoľneniu
 3. NÍZKY VPLYV NA ŽIVOTNÉ PROSTREDIE - minimalizuje počet rukovätí potrebných na čistenie