Profesionálne nástroje na umývanie podláh a povrchov

Profesionálne nástroje na umývanie podláh a povrchov

21.11.2022

Žiadne ohýbanie počas používania, žiadny kontakt s kontaminovanými povrchmi, správna hmotnosť na zabezpečenie primeraného čistenia a správna vlhkosť na podlahe, aby sa predišlo pošmyknutiu. 

Uni Junior je praktický, ľahký a vysoko hygienický. Systém pozostáva z plochého rámu kombinovaného s plochým mopom z mikrovlákna, ktorý v porovnaní s bežným mopom umožňuje efektívne zbierať nečistoty a viac ako 95% baktérií, zväčšiť čistiacu plochu po celej šírke rámu a jednoducho čistiť rohy, schody a soklové lišty. Je cenovo výhodný pre každého.

Uni junior nemá žiadné obmedzenia a dá sa použiť na čistenie vodorovných aj zvislých plôch, pričom v oboch prípadoch zaisťuje vysoký výkon.

  • Žiadny kontakt s nečistotami a baktériami: praktický bezdotykový systém uchytenia a uvoľnenia umožňuje pripevnenie plochého mopu na rám a následne odstránenie bez dotyku. Tým sa eliminuje akýkoľvek priamy kontakt s nečistotami, čím je zaistená maximalna kontrola krížovej kontaminácie.

 

  • Žiadne namáhanie chrbta a kĺbov, čo zaisťuje značné úspory času a úsilia: rám zostáva čiastočne otovrený, aby sa zabezpečilo rýchle nastavenie. Plochý mop s mikroklapkami sa rýchlo pripevní priamo na podlahu bez toho, aby ste sa muslei dotýkať. Navyše je žmykanie jednoduché vďaka rýchlemu uvoľneniu vlákien a nevyžaduje nadmerné namáhanie chrbta.

 

  • Systém Uni Junior je vhodný na pužitie s Uni Bucket, 14 L vedierkom s ergonomickým, ľahkým a odolným žmykacím zariadením navrhnutým na zvyšenie efektivity, zjednodušenie čistenia: má vstavané koľajničky na uľahčenie žmykania, široký otvor na uľahčenie plnenia a praktický rukoväť na ľahké vyprázdnenie obsahu po dokončení procesu čistenia.
  •