Difuzéry na dezinfekciu prostredia s certifikovaným vonným olejom

Difuzéry na dezinfekciu prostredia s certifikovaným vonným olejom

21.01.2021

Covid 19 je stále súčasťou nášho každodenného života. Celý svet hľadá riešenie, ako ho poraziť aby sme zostali zdraví. V patentovanom procese vďaka New Aroma® sa vonne oleje premenia na atómy plynu. Do vône sa pridali dezinfekčné prvky. Viac o tom v článku...

Každý z nás má rád príjemnú vôňu, ako je vôňa kvetov, kávy, vôňa čerstvého pečiva, čistej bielizne, vôňu bábätka, vôňu ženy alebo muža, vôňu sviežosti a iné.

Môžeme na to použiť rôzne prostriedky, ako vonné sviečky, vonné tyčinky, parfum, aroma lampy, difuzéry, ale nesmieme zabúdať na rôzne negatíva. Niektoré sviečky alebo aroma lampy fungujú na princípe zohrievania éterických olejov. Dôležité je nezabudnúť sviečku zhasnúť. Dokonca niektoré sviečky pri horení uvoľňujú škodlivé látky. Preto z bezpečnostných dôvodov nie je možné ich používať všade.

Najlepším  a najbezpečnejším  riešením sú difuzéry. Rozdiel spočíva v tom, či sa vonné oleje dávkujú do vody resp. riedia vodou, alebo sa olej používa priamo. Difuzéry s vodou sú vyrábané väčšinou z plastu, ktorý je háklivý na rôzne citrusové oleje. Je potrebné ich pravidelne čistiť, aby sa nevytvárala pleseň, ktorá je pre človeka nebezpečná.
Sledovanie, či je voda v nádržke a paradoxne , vôňa v miestnosti zostáva veľmi krátko.


Ak potrebujte vôňu do väčšieho priestoru napr. hotely, welness, reštaurácie, kaviarne, recepcie, vstupné haly, veľké rodinné domy, je  difuzér New Aroma je pre vás tá  správna voľba. Olej je riedený a vydrží v miestnosti dlhšiu dobu.

Ako je to možné? Oleje sú predovšetkým 100% prírodné. Zároveň sú bezpečné pre človeka.
Ako to funguje? Vône sa do priestoru šíria na princípe atomizácie - kvapalný esenciálny olej sa premieňa na atómy plynu. Keďže olej je ľahší ako voda, vôňa neklesá k zemi, ale vznáša sa vo vzduchu.
Mnohí si kladú otázku čo je dobrý respektíve kvalitný difuzér? Rozhodujeme sa medzi materiálom, spôsobom dávkovania oleja ale predovšetkým ceny. Za kvalitu si človek musí priplatiť, ale tieto difuzéry New Aroma vydržia nepretržitú prevádzku a sú spoľahlivým pomocníkom.

Difuzéry majú domov alebo pracovisko prevoňať, ale navyše  môžu aj vyčistiť a dezinfikovať.
Nova rada  dezinfekčných olejov značky NEW Aroma je účinná na baktérie, vírusy, spóry a plesne (vrátane koronavírusu). Zabezpečujú preventívnu dezinfekciu vzduchu a všetkých povrchov. Vhodné aplikovať aj do priestoru, kde sa vyskytujú ľudia.Covid 19 je stále súčasťou nášho každodenného života. Celý svet hľadá riešenie, ako ho poraziť a zostali zdraví. V patentovanom procese sa vonne oleje premenia na atómy plynu. Do vône sa pridali dezinfekčné prvky. Prostredníctvom aroma originálnych difuzérov sa olej zatomizuje a čiastočky vône o veľkosti niekoľko mikrometrov sa dostanú do vzduchu. Tam dochádza k vyparovaniu dezinfekčného prvku a jeho premene na plyn. Vďaka rozpínavosti plynov sa dostanú častice dezinfekcie do všetkých častí miestnosti. Dezinfekčný prvok pridaný do aroma oleja je absolútne zdravotne nezávadný, dokonca zdraviu prospešný, pretože sa bežne používa na dezinfekciu pokožky a slizníc, taktiež sa využíva v liečebných kúpeľoch na inhaláciu a kúpeľné kúry.

Vône pozitívne pôsobia na našu myseľ, odbúravanie stresu, návodzujú pocit harmónie a pohody. Vôňa rozhoduje o našom podvedomí, ktoré je zase formované spomienkami a zážitkami.
Vône prebúdzajú emócie.
Aká bude vôňa Vášho úspechu?

Team INGOCLEAR