City Ranger 3070

City Ranger 3070

25.05.2021

Najvykonnejší komunálny stroj City Ranger 3070 od výrobcu EGHOLM pre celoročné využitie.  Špecializuje sa na údržbu rozsiahleších oblasti vo väčšom meradle. 

Užívateľovi ponúka vysoký komfort, vyšší pracovný výkon a krátky čas vďaka inovatívnej technológii "Quick-shift" rýchlej výmeny nádstavby do jednej minúty. Všetky hydraulické a elektrické systémy sú pripravené jedným pootočením rukoväte bez potreby použitia náradia.

City Ranger 3070 prináša najmenšie vnútorné otočenie iba 1 650 mm, čo umožňuje operátorovi prístup do stiesnených priestorov a prácu v blízkosti prekážok. Pri základnom stroji s hmotnosťou iba 1 795 kg je tlak na zem dostatočne nízky na použitie citlivých povrchoch ako sú trávniky a chodníky.

Pracovný výkon zametania vo veľkosti plochy  23 000 - 69 000 m2/h.

Zväčšite svoj pracovný rozsah pomocou novej 3. kefy pre City Ranger 3070

S prídavnou bočnou kefou sa celkový zametací rozsah zvýšuje až na 2770 mm. Kompaktný dizajn umožňuje stroju zametať pod predmetmi ako lavice a iné nedostupné okolia. Prekryvajúce sa štetiny navyše minimaluzují riziko zanechania stôp pri otáčaní. 

Tretia kefa je vybavená pružinovým a proti-kolíznym systémom, ktorá zvyšuje životnosť kefy a zároveň chráni aj okolité predmety. Funkcia zdvyhu je ovládaná z pohodlia kabíny pomocou joystick-a a hydraulický systém je možné vhodne kedykoľvek aktivovať, keď narazíte na priehlbiny, obrubníky a pod. Pri zametaní s treťou kefou je možné nastavenie v dvoch úrovňach: zatiaľ čo dve predné kefy zametajú cestu, tretia bočná kefa môže zametať chodník.

Obrazok

Údržba zelene s novým príslušenstvom pre City Ranger 3070

Okrem už exisujúcého príslušenstva v oblasti údržby ulíc a zimnej údržby spoločnosť Egholm prichádza s novými nadstavbami pre starostlivosť údržby zelene.

Obrazok

Rotačná kosačka so záberom 1,5 m s hydraulicky nastaviteľnou výškou kosenia 30-80 mm. Sklopný rám s pomocnými kolieskami pre jednoduché čistenie. Samonivelačný systém kopírujúci terén pre najlepší výsledok spolu so špeciálne vyvinutými čepeľami zaisťujú dokonalý výsledok za kratší čas a pri použití menšieho výkonu. Rotačnú kosačku je možno zmeniť na mulčovaciu kosačku s krytom, ktorá vytvára jemné odrezky trávy, dodávajúce pôde prírodné živiny a zároveň znižujú potrebu hnojenia a bránia rastu burín.  

Ideálny pre veľkosti plôch pri kosení 15 000 m2 pri mulčovaní 13 500 m2.

 

Obrazok

Pre použitie na ešte väčších plochách sa teraz uvádza na trh kosačka "Triplex" 2500 s pracovným záberom 2,5 m. Krídla kosačky je možné počas prepravy ukotviť smerom nahor pre získanie menšej šírky. Nová kosačka je plne hydraulicky ovládaná pomocou joysticka z kabíny. Zároveň je možné kosačku vyklopiť, aby sa uľahčilo čistenie, údržba alebo pri výmene nožov.

Obrazok

Veľmi účinná kefa na odstránenie neželanej buriny a porastu s možnosťou výberu tvrdosti jemnej alebo tvrdej kefy. Jemná kefa vyhotovená z plochých oceľových štetín, ktoré sú šetrné k povrchom. Ideálny na čistenie dlažby vyžadujúce pravidelnú údržbu. Tvrdá kefa vyhotovená zmesou plochých oceľových drôtov, vhodná pre ťažkú prácu v prípade väčších a silnejších porastov a buriny. Systém je možné doplniť postranným ochranným krytom a odsávacou tryskou, čím sa odstránená burina odsáva do priestoru zásobníka na zametanie.