Blogy

Odstránenie grafity

Odstránenie grafity

15.03.2016

Čistiaci stroj Tornado ACS s patentovanou technikou ľahko a rýchlo odstráni graffiti z tehlyprírodného kameňabetónu, omietky, dlaždíc, umelých hmôt a z mnohých ďalších povrchov.  Na rozdiel od vysokotlakého čistenia a odstraňovania suchým odstrańuje graffity  bez poškodenia podkladu. 

Spôsob práce je minimálne abrazívny a chráni ošetrované povrchy. Vďaka uzavretému okruhu nie je pri práci potrebný ochranný odev ani nie je nutné obmedziť pohyb osôb v okolíČistenie môže byť vykonávané za plnej  miestnej prevádzky.

Napísali o nás:

Napísali o nás:

15.03.2016

Bratislava vyhlásila boj s grafitmi: Takto sa ich zbavíme! 

Napísali o nás:

„Proti grafity sme začali bojovať na viacerých frontoch. Nielenže sme zvýšili príspevok na odstraňovanie týchto čmáraníc pre majiteľov súkromných bytov a domov, ale navyše sme zakúpili náš vlastný stroj na ich odstraňovanie. Z dotácie od vlády SR sa nám tiež podarilo získať dodatočné financie aj na antigrafitový náter či skultúrnenie viacerých dôležitých verejných miest,“ povedal primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal.

viac tu


 

Na grafity už kúpili aj nový prístroj

Na grafity už kúpili aj nový prístroj

20.01.2016

Mesto Bratislava postupne odstránilo grafity z budovy Starej radnice, Michalskej brány, z okolia Predstaničného námestia a z Rudnayovho námestia. Naposledy pracovníci mesta odstránili nelegálne nápisy aj z podchodu v smere od klarisiek k zastávke Zochova.

  


 

INGOCLEAR s.r.o. exkluzívny distribútor pre ProfilGate®

INGOCLEAR s.r.o. exkluzívny distribútor pre ProfilGate®

19.01.2016

Priemyselná čistiaca zóna na čistenie pneumatík vozidiel, koliesok a podrážok obuvi.  

  


 

Čistiaca zóna ProfilGate® - z praxe

Čistiaca zóna ProfilGate® - z praxe

13.10.2015

"Prípadová štúdia čistenia VZV pomocou patentovaného systému Profilgate®" 

Výrobné haly bez nečistôt   

INGOCLEAR s.r.o.

INGOCLEAR s.r.o.

02.10.2015

Informácia o vzniku INGOCLEAR s.r.o. podporovanej materskou firmou INGOTTO spol. s.r.o., ktorá preberá od fa INGOTTO spol. s.r.o. čistiacu, sanitárnu a komunálnu techniku.